Telefon: 22 643 28 23 email: fotele@ergo.waw.pl Reklamacje: reklmacje@ergo.waw.pl
KatalogKrzesła Biurowe

Luksusowy Fotel z podnóżkiem i masażem 0201

479.00
Chwilowy brak towaru
Najtańszy koszt dostawy: 35,00
PROMOCJA!

Luksusowy Fotel z podnóżkiem i masażem 0201

Fotel z podnóżkiem Eago 220

Wyjątkowa szansa, aby nabyć osobistego masażystę! Elegancki fotel z podnóżkiem Eago 201 to propozycja niezwykle wygodnego mebla, który da Ci możliwość błogiego zrelaksowania się w domowym zaciszu. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w tym modelu dadza Ci wyjątkową możliwość korzystania z masażu na życzenie.Zaprogramowany, by odprężać

Fotel masujący Eago wyróżnia cały wachlarz możliwości dostosowania masażu do Twoich preferencji. System sterowania przy pomocy wygodnego pilota oferuje aż 5 programów i 3 poziomy intensywności  masażu, relaksującego Cię dzięki działaniu wibracji na 4 strefy: mięśnie karku, pleców, siedzenia oraz łydek, o które zadba podnóżek. Każdy program to inny zestaw opcji masowania pod kątem natężenia i miejsc masowania.

Ale to nie wszystko. Jeśli chcesz ułożyć własny program masażu, możesz na bieżąco regulować wszystkie parametry, łącznie z siłą na 3 poziomach. Fotel Eago daje Ci pełną swobodę, tak abyś mógł dopasować masaż do swoich potrzeb.Ergonomiczny fotel masujący

Elegancki wygląd, jaki nadaje naszemu fotelowi klasyczna, czarna tapicerka z ekoskóry, łączy się z ergonomiczną konstrukcją fotela. Anatomiczna budowa idealnie wyczuje kształt twojego ciała, a miękka i delikatna w dotyku ekoskóra pomoże Ci się odprężyć.

Dodatkowo fotel posiada poręczne pokrętło regulujące kąt nachylenia – możesz ustawić go w sposób wahadłowy, dopasowując oparcie razem z siedzeniem. Wszystko dla twojej wygody, tak abyś w pełni cieszył się relaksem. Zwróć też uwagę na pozostałe elementy modelu Eago 201: solidna drewniana podstawa i ergonomiczne, tapicerowane podłokietniki świetnie uzupełniają przyjazną dla użytkownika budowę fotela.

Czym jeszcze może Cię zaskoczyć fotel masujący? Zwieńczeniem jego atrakcyjej oferty jest system system ogrzewania, który sprawia, że masaż staje się wyjątkowo przyjemny.

Programy i opcje:

4 sekcje oddzielne sekcje masowania: łydki, siedzisko, plecy i kark5 gotowych programów masujących3 stopnie intensywności masowania opcja podgrzewania fotela wskaźniki pomagające w sterowaniu

Masaż to nie wszystko, co ma dla Ciebie EG-201. Fotel zaprojektowano zgodnie z najwyższymi standardami ergonomii, dlatego relaks zapewnią Ci także miękka, przyjemna w dotyku tapicerka z ekoskóry, podnóżek oraz podłokietniki, a do tego możesz rozłożyć fotel tak jak leżak.