Telefon: 22 643 28 23 email: fotele@ergo.waw.pl Reklamacje: reklmacje@ergo.waw.pl
KatalogFotele Biurowe

Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 690 czerwony

189.00
Chwilowy brak towaru
Najtańszy koszt dostawy: 19,00

Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 690 czerwony

Fotel biurowy z mikrosiatki Eago 690 czerwony

Eago 690 ma wizerunek  nowoczesnego fotela obrotowego i to nie tylko za sprawą czerwonego koloru obicia. Duży, wyprofilowany zagłówek to także przejaw współczesnego designu, a możliwość jego regulacji wynosi krzesło ponad standardowe fotele obrotowe. Eago 690 to postęp technologii w nienagannym stylu.

Niezaprzeczalnie najbardziej wyrazisty kolor, wykorzystany w nowoczesnym obiciu, podkreślającym stylowy i odważny charakter całego fotela. Model wyróżniający się spośród innych i wykonany z zachowaniem wszelkich zasad estetyki.

Oparcie Oparcie wykonano z przepuszczającej dla powietrza mikrosiatki. Ta nowoczesna tkanina nie tylko sprzyja komfortowi siedzenia, ale także podnosi atrakcyjność całego fotela. Posiada funkcję swobodnego bujania oraz blokadę w pozycji pionowej.

Podłokietniki Podłokietniki w ergonomicznym kształcie, dosyć szerokie i wygodne. Posiadają możliwość regulacji ich wysokości i dopasowania do indywidualnych potrzeb siedzącego. Zapewniają optymalne ułożenie przedramion.

Siedzisko Szerokie i wygodne siedzisko, tapicerowane wysokiej jakości materiałem, odpornym na oznaki mijającego czasu. Miękkie i dobrze wyprofilowane, gwarantuje komfort wielogodzinnej pracy przy biurku.

Mechanizm Fotel posiada regulowany kąt zagłówka, a dzięki mechanizmowi TILT umożliwia odchylanie oparcia lub jego zablokowanie w pozycji pionowej. Łatwy w obsłudze i niezawodny mechanizm regulacji.

Podstawa Pięcioramienna, chromowana podstawa z podwójnymi kółkami jezdnymi. Srebrna baza ładnie kontrastuje z pozostałymi elementami fotela.